Wydarzenia

Uczelniana Komisja Kultury to nie tylko imprezy, to ogromny wachlarz wydarzeń. Wśród sztandarowych przedsięwzięć znajdują się takie eventy, jak Wieczór Piosenki Jacka Kaczmarskiego, czyli coroczne spotkanie z twórczością tego wybitnego artysty w akompaniamencie wyjątkowego klimatu i nutką nostalgii. Studencki Tydzień Sztuki, to wyjątkowa okazja by nadrobić zaległości i udać się do Muzeum, Galerii, czy też na bliskie spotkanie z kulturą podczas wielu wydarzeń towarzyszących STSowi. Czym byłoby również studenckie życie bez imprez muzycznych? Tu warto wspomnieć o wydarzeniu znanym wszystkim studentom, czyli Juwenaliach! Koncerty, gra miejska, wybory Najmilszej Studentki i Super Studenta, Wielki Korowód Juwenaliowy, niezapomniany klimat i wspaniała integracja braci studenckiej. Mamy nadzieję, że rozbudziliśmy Wasz apetyt i spotkamy się na niejednym wydarzeniu!