Skład komisji

Wydziałowe Komisje Stypendialne 


Wydział Prawa i Administracji

- Monika Maciuba - Przewodnicząca 

- Karolina Kucharska - Wiceprzewodnicząca 

- Mateusz Kopaczyński - Członek student 

- Stanisław Regiec - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Lekarski

- Klaudia Walocha - Przewodnicząca

- Krzysztof Drojewski - Wiceprzewodniczący

- Anna Urbańska - Członek student 

- Karolina Furmańska - Członek student

- Zuzanna Kalarus - Członek student

- Agnieszka Czopik - Koordynator ds. pomocy materialnej

- Karolina Odrzywołek - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Farmaceutyczny

- Elżbieta Pradel - Przewodnicząca

- Anna Gomółka - Wiceprzewodnicząca 

- Aleksandra Biskup - Członek student

- Barbara Jyż - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Nauk o Zdrowiu

- Małgorzata Kuźniar - Przewodnicząca 

- Magdalena Pędzisz - Wiceprzewodnicząca 

- Natalia Mreńca - Członek student 

- Dominika Murawska - Członek student 

- Ewa Krieger-Śliwakowska - Koordynator ds. pomocy materialnej

- Edyta Surówka - Koordynator ds. pomocy materialnej

- Julia Pokrzywa - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Filozoficzny

- Katarzyna Krańska - Przewodnicząca

- Sylwia Butkiewicz - Wiceprzewodnicząca 

- Artur Szymański - Członek student

- Danuta Klepacz - Koordynator ds. pomocy materialnej

- Jolanta Poniedziałek - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Historyczny

- Maciej Kopeć - Przewodniczący 

- Damian Pilarski - Wiceprzewodniczący 

- Liliana Serhejczuk - Członek student 

- Klaudia Jagoda - Członek student 

- Małgorzata Kozak - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Filologiczny

- Amelia Kurjaniuk - Przewodnicząca

- Martin Odyjas - Wiceprzewodniczący 

- Marta Kopyto - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Polonistyki

- Helena Jaworowska - Przewodnicząca 

- Łukasz Kraj - Wiceprzewodniczący 

- Marzena Gałkowska - Członek student 

- Aliaksandr Loutsou - Członek student 

- Dominika Sagan - Członek student 

- Amelia Stoga - Członek student 

- Elżbieta Barczyńska - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

- Pavlo Oliynyk - Przewodniczący 

- Michael Olesik - Wiceprzewodniczący 

- Ihor Sukhorada - Członek student 

- Ewa Łanoszka - Koordynator ds. pomocy materialnej

- Monika Król - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Matematyki i Informatyki

- Monika Jeleń - Przewodnicząca 

- Daniel Danieluk - Wiceprzewodniczący

- Sylwia Klocek - Członek student

- Olga Kwaśny - Koordynator ds. pomocy materialnej 

- Agnieszka Dudek - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Chemii

- Kornelia Machaj - Przewodnicząca

- Karolina Kotarba - Wiceprzewodniczący 

- Marta Wolniaczyk - Członek student

- Elżbieta Zembala - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Biologii

- Karolina Biniek - Przewodnicząca 

- Łukasz Krzywański - Wiceprzewodniczący

- Aleksandra Krogulec - Członek student 

- Małgorzata Kus - Koordynator ds. pomocy materialnej

- Elżbieta Dusik-Hodurek - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

- Katarzyna Wilczek - Przewodnicząca

- Ewa Leśniak - Wiceprzewodnicząca 

- Szymon Radziejowski - Członek student

- Olga Bieniek - Koordynator ds. pomocy materialnej 

- Renata Młynarczyk - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych

- Krzysztof Plata - Wiceprzewodniczący 

- Barbara Socha - Wiceprzewodnicząca 

- Paulina Bejm - Członek student 

- Paweł Mielnik - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

- Estera Ambroż - Przewodnicząca 

- Patryk Kret - Wiceprzewodniczący

- Małgorzata Calikowska - Koordynator ds. pomocy materialnej


Wydział Geografii i Geologii 

- Bartłomiej Konecko - Przewodniczący

- Wiktoria Zapalska - Wiceprzewodnicząca 

- Kinga Kowalik - Członek student 

- Aleksandra Lelek - Koordynator ds. pomocy materialnej

- Ewa Kwiatkowska - Koordynator ds. pomocy materialnej


Ośrodek Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych

- Krzysztof Kocik - Przewodniczący 

- Agnieszka Dąbrowska - Wiceprzewodniczący 

- Michał Sawczuk - Członek student

- Anna Stadnicka - Koordynator ds. pomocy materialnej


Odwoławcza Komisja Stypendialna ds. stypendium rektora dla najlepszych studentów

- Mateusz Szczepan Torba - Przewodniczący 

- Monika Maciuba - Wiceprzewodnicząca

- Klaudia Walocha - Wiceprzewodnicząca

- Elżbieta Pradel - Wiceprzewodnicząca

- Małgorzata Kuźniar - Wiceprzewodnicząca

- Katarzyna Krańska - Wiceprzewodnicząca

- Maciej Kopeć - Wiceprzewodniczący

- Amelia Kurjaniuk - Wiceprzewodnicząca

- Helena Jaworowska - Wiceprzewodnicząca

- Pavlo Oliynyk - Wiceprzewodniczący

- Monika Jeleń - Wiceprzewodnicząca

- Kornelia Machaj - Wiceprzewodnicząca

- Karolina Biniek - Wiceprzewodnicząca

- Katarzyna Wilczek - Wiceprzewodnicząca

- Krzysztof Plata - Wiceprzewodniczący

- Estera Ambroż - Wiceprzewodnicząca

- Bartłomiej Konecko - Wiceprzewodniczący

- Krzysztof Kocik - Wiceprzewodniczący

- Olga Bieniek - Koordynator ds. pomocy materialnej

- Stanisław Regiec - Koordynator ds. pomocy materialnej

- Barbara Jyż  - Koordynator ds. pomocy materialnej


Odwoławcza Komisja Stypendialna UJ

- Anna Wójtowicz - Przewodnicząca 

- Jolanta Kajfasz - Wiceprzewodnicząca 

- Żaneta Chęć - Wiceprzewodnicząca, Koordynator ds. pomocy materialnej  

- Daromir Godula - Członek student

- Krzysztof Wall - Członek student 

- Dawid Cichocki - Koordynator ds. pomocy materialnej

- Joanna Szajnar - Koordynator ds. pomocy materialnej



Prześlij nam swoją opinię!