Zarząd

Zarząd jest odpowiedzialny za prowadzenie bieżącej polityki Samorządu Studentów. Do jego kompetencji należy podział środków finansowych przyznanych przez Radę na działalność Regulaminową Samorządu, działalność Wydziałowych Rad Samorządu Studentów i realizację projektów studenckich. Zarząd jest odpowiedzialny za kierowanie akcją protestacyjną. Zarząd rekomenduje Uczelnianej Radzie kandydatów na przedstawicieli studentów do komisji dyscyplinarnych oraz powołuje kandydatów na przedstawicieli studentów do stałych i doraźnych komisji senackich i rektorskich. Ponadto do kompetencji Zarządu należą sprawy niezastrzeżone dla innych organów Samorządu. Pracami Zarządu kieruje Przewodniczący Samorządu. Przewodniczący zwołuje posiedzenia Zarządu i im przewodniczy. Poza Przewodniczącym w skład Zarządu wchodzą Wiceprzewodniczący Samorządu oraz Przewodniczący Uczelnianych Komisji Samorządu Studentów. Prace członków Zarządu kontroluje i koordynuje Przewodniczący.

Dyżury

W sprawach szczegółowych zapraszamy na stałe, cotygodniowe dyżury członków Zarządu Samorządu Studentów UJ. Terminy dyżurów podane są poniżej. Wszystkie dyżury odbywają się w biurze Zarządu. W dni wolne od zajęć dydaktycznych dyżury członków Zarządu Samorządu Studentów UJ nie odbywają się.

Marcelina Kościołek

Wiceprzewodnicząca Samorządu Studentów UJ ds. CM