Praktyki

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie, robiąc coś dla innych? Chciałbyś poznać strukturę Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego od środka? Interesują Cię prawa studenta, kultura lub PR? Przyjdź praktykować do nas!

Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego umożliwia zaliczenie praktyk studenckich w dwóch przypadkach:

1. Studenta chcącego odbyć swoje praktyki w SSUJ
  2. Członka jednostki SSUJ realizującego swoje praktyki poprzez działalność w Samorządzie

Przed przystąpieniem do realizacji praktyk należy wypełnić wniosek, zapoznać się z regulaminem oraz upewnić się, że koordynator praktyk na odpowiednim Wydziale wyraża na to zgodę. W przypadku działających członków Samorządu Studentów UJ obowiązują wytyczne dotyczące realizacji praktyk.

W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości dotyczących programu praktyk, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy dostępny poniżej.