SSUJ partnerem Festiwalu Cyfryzacji i Fundacji Digital Poland!

2019-09-21 18:30:00

Z przyjemnością informujemy, że Samorząd Studentów UJ został partnerem Festiwalu Cyfryzacji! Serdecznie zapraszamy was do zainteresowania się programem wydarzenia.

Festiwal Cyfryzacji odbywa się w dniach 1.10-10.10.2019 na terenie całej Polski. To czas, kiedy każdy może zaktualizować swoją wiedzę na temat nowych technologii i cyfryzacji.

W świecie, w którym otacza nas niezliczona ilość danych, nie nadążamy z przyswajaniem kolejnych nowinek technologicznych. Oswojenie się z niezbędnymi technologiami czy porcjami informacji, a także zdolność efektywnego ich wykorzystania będą na wagę złota. Dlatego tak ważna jest edukacja!


Festiwal Cyfryzacji to doskonała szansa na:

-zdobycie wiedzy i cennych inspiracji podczas licznych Wydarzeń Partnerskich, odwiedzenie innowacyjnych miejsc w całej Polsce podczas Nocy Innowacji, skorzystanie z atrakcyjnych rabatów w ramach akcji Cyfrowe Zniżki, dołączenie do zbiórki charytatywnej Cyfrowy Bohater i pomoc tym, którzy tego potrzebują.

-tworzenie i wykorzystywanie nowoczesnych technologii w życiu i biznesie, jak również społeczeństwo posiadające odpowiednie kompetencje cyfrowe to dzisiaj kluczowe elementy innowacyjnej gospodarki. Fundacja Digital Poland, tworząc Festiwal Cyfryzacji, wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

 #RAZEM #FestiwalCyfryzacji 

https://festiwalcyfryzacji.pl/

https://www.facebook.com/Festiwalcyfryzacji/

https://twitter.com/Festiwalcyfrowy

https://www.linkedin.com/showcase/festiwalcyfryzacji

Prześlij nam swoją opinię!