Rada Domów Studenckich

Rada Domów Studenckich działa w celu poprawy warunków mieszkaniowych studentów zamieszkujących w domach studenckich, koordynowania prac poszczególnych rad mieszkańców oraz integracji mieszkańców domów studenckich. Przewodniczący rad mieszkańców tworzą Radę Domów Studenckich. Przewodniczący powołuje dwie osoby, które wchodzą w skład Rady Domów Studenckich, a także powołuje Przewodniczącego Rady Domów Studenckich z jej składu.

Termin wyborów do Rad Mieszkańców na kadencję 2018/2019 - 25 października 2018 r.

Pozostałe terminy dotyczące procedury wyborczej znajdują się w Zarządzeniu Przewodniczącego Samorządu Studentów UJ


Kandydaci w wyborach do Rad Mieszkańców na kadencję 2018/2019 w poszczególnych okręgach wyborczych:


DS Bursa Jagiellońska 

Liczba mandatów:

 3

Kandydaci:

1. Dunajska Natalia

2. Pawluś Tomasz

3. Strzelec Łukasz

4. Wojciechowski Dawid

5. Yakubowskyi Vitalii

Miejsce i czas głosowania:

14.00-22.00, czytelnia (ostatnie drzwi w piwnicy przy klatce nr 1)



DS Bydgoska

Liczba mandatów:

 7

Kandydaci:

1. Blacha Maciej

2. Mastalerz Marcin

3. Mroczek Wojciech

4. Pasionek Sylwia

5. Polek Hubert

6. Struk Natalia

7. Tkachyov Alexandr

Miejsce i czas głosowania:

W związku z tym, że liczba zgłoszonych kandydatów jest równa liczbie mandatów w danym okręgu wyborczym, Komisja Wyborcza, na podstawie art. 20 Ordynacji Wyborczej, zwróci się
do Przewodniczącego Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego z wnioskiem o uznanie zgłoszonych kandydatów za członków Rady Mieszkańców bez konieczności przeprowadzania
głosowania.



DS Kamionka

Liczba mandatów:

 2

Kandydaci:

1. Patryk Chotomski

2.Julia Kolano

Miejsce i czas głosowania:

W związku z tym, że liczba zgłoszonych kandydatów jest równa liczbie mandatów w danym okręgu wyborczym, Komisja Wyborcza, na podstawie art. 20 Ordynacji Wyborczej, zwróci się
do Przewodniczącego Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego z wnioskiem o uznanie zgłoszonych kandydatów za członków Rady Mieszkańców bez konieczności przeprowadzania
głosowania.



DS Nawojka

Liczba mandatów:

 5

Kandydaci:

1. Paulina Bejm

2. Wiktoria Bogaczyk

3. Maciej Kopeć

4. Kamila Kowalska

5.Simon Reichenbach

6.Sebastian Ustaszewski

Miejsce i czas głosowania:

11:00 – 19:00,  hol wejściowy ds. Nawojka



DS Piast:

Liczba mandatów:

 7

Kandydaci:

1. Joanna Powęska

2. Klaudia Budzińska

3. Sebastian Skonieczka

4. Michał Kadłub

5. Renis Hodo

6. Julija Sadkevičiūtė

7. Aleksandra Szpienik

8. Beata Gołkowska

Miejsce i czas głosowania: 

12.00-20.00, hol naprzeciwko wejścia



DS Prokocim:

Liczba mandatów:

 6

Kandydaci:

1. Agnieszka Wójcik
2. Wiktor Wąsicki
3. Gabriela Domaradzka
4. Kinga Wojewodzic
5. Damian Piecuch
6. Dawid Czuba

Miejsce i czas głosowania: 

W związku z tym, że liczba zgłoszonych kandydatów jest równa liczbie mandatów w danym okręgu wyborczym, Komisja Wyborcza, na podstawie art. 20 Ordynacji Wyborczej, zwróci się
do Przewodniczącego Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego z wnioskiem o uznanie zgłoszonych kandydatów za członków Rady Mieszkańców bez konieczności przeprowadzania
głosowania.



DS Żaczek:

Liczba mandatów:

 7

Kandydaci:

1. Yevheniia Berehova

2. Konstantyn Branovytskyi

3. Monika Jeleń

4. Mariusz Krasucki

5. Dominika Schabikowska

6. Konrad Serafin

7. Klaudia Słaby

8. Antoni Szarek

Miejsce i czas głosowania:

10.00 - 18.00, hol na parterze



 

Komisje wyborcze w wyborach do Rad Mieszkańców na kadencję 2018/2019


DS Bursa Jagiellońska

Szymon Miłkoś

Kamil Urbanek

Piotr Liwierski

Jakub Ostrowski

Tomasz Graś

Bartosz Mijał - osoba powołana przez Przewodniczącego SSUJ


DS Bydgoska

Vladyslav Bonkovskyi 

Klaudia Grzesik 

Zbigniew Kaleta

Sebastian Kubala

Andrzej Kudaj

Kinga Urbańczyk 

Artur Wojciechowski - osoba powołana przez Przewodniczącego SSUJ


DS Kamionka

Adam Falkiewicz

Piotr Czajkowski

Wiktor Górny

Katarzyna Wiloch

Veronika Słowik - osoba powołana przez Przewodniczącego SSUJ


DS Nawojka

Agata Kołodziej

Wojciech Stawnicki

Adrianna Płaczkiewicz

Mateusz Błasiak

Katarzyna Niekrasz

Justyna Antoł - osoba powołana przez Przewodniczącego SSUJ


DS Piast

Dominika Sieczka

Damian Zych

Patryk Matyjaszczyk

Natalia Kabała

Rafał Jan Nowak  - osoba powołana przez Przewodniczącego SSUJ


DS Prokocim

Daria Kaczówka 

Aleksandra Gorycka 

Kamil Rozmus

Oskar Wiliński 

Anna Tokarczyk - osoba wskazana przez Przewodniczącego SSUJ


DS Żaczek

Agnieszka Markowska

Agnieszka Tomasik

Aleksander Bujak

Bartosz Drzyzga

Sebastian Tymczyszyn - osoba powołana przez Przewodniczącego SSUJ


ZAŁĄCZNIKI:

kadencja 2017/2018

Poprzednie kadencje

Prześlij nam swoją opinię!