Pokoje jednoosobowe na rok akademicki 2017/2018

2017-12-08 10:17:00

Informujemy, że są dostępne wolne miejsca w pokojach jednoosobowych w następujących domach studenckich:

• DS "Kamionka" – 2 miejsca Wnioski o przyznanie miejsc można składać na dyżurach członków Komisji w dniach 8 - 12 grudnia 2017 r. Wzór wniosku stanowi załącznik do Regulaminu. Wyniki: Wyniki zostaną podane na stronie internetowej Samorządu Studentów UJ w zakładce: „Aktualności”. Skład Komisji ds. Przyznawania Pokoi Jednoosobowych:
    1. Maciej Kopeć osoba wskazana przez Przewodniczącego Samorządu Studentów UJ (Przewodniczący Komisji)
    2. Estera Ambroż przedstawiciel Uczelnianej Komisji Ekonomicznej, wskazany przez Przewodniczącego Samorządu Studentów UJ (Wiceprzewodnicząca Komisji)
    3. Anna Wójtowicz osoba wskazana przez Przewodniczącego Samorządu Studentów UJ, która nie mieszka w Domu Studenckim UJ;
    4. Katarzyna Waligórska przedstawiciel wskazany przez Radę Mieszkańców Domu Studenckiego UJ "Bursa Jagiellońska";
    5. Katarzyna Niekrasz przedstawiciel wskazany przez Radę Mieszkańców Domu Studenckiego UJ "Kamionka";
    6. Paulina Bejm przedstawiciel wskazany przez Radę Mieszkańców Domu Studenckiego UJ "Nawojka";
    7. Michał Dymiński przedstawiciel wskazany przez Radę Mieszkańców Domu Studenckiego UJ "Piast";
    8. Aleksandra Roznowska przedstawiciel wskazany przez Radę Mieszkańców Domu Studenckiego UJ "Żaczek". Dyżury: Maciej Kopeć - DS Nawojka, ul. Reymonta 11 po wcześniejszym umówieniu się za pośrednictwem poczty e-mail (kopec.maciej11@gmail.com) Estera Ambroż - DS "Żaczek" po wcześniejszym umówieniu się za pośrednictwem poczty e-mail (estellambros@gmail.com) Anna Wójtowicz - Biuro Zarządu Samorządu Studentów UJ, ul. Czapskich 4/ Wydział Chemii UJ po wcześniejszym umówieniu się za pośrednictwem poczty e-mail (0408ania@gmail.com) Katarzyna Waligórska - DS Bursa Jagiellońska, portiernia po wcześniejszym umówieniu się za pośrednictwem poczty e-mail (kasiaaa.wg@gmail.com) Paulina Bejm - DS "Nawojka", p. 300 po wcześniejszym umówieniu się za pośrednictwem poczty e-mail (paulina.bejm@gmail.com) Michał Dymiński - DS "Piast" p. 414 po wcześniejszym umówieniu się za pośrednictwem poczty e-mail (m.dyminski1986@gmail.com) Aleksandra Roznowska - DS "Żaczek" po wcześniejszym umówieniu się za pośrednictwem poczty e-mail (roznowskaaleksandra@gmail.com) Więcej informacji:
      Pokoje jednoosobowe