Zdrowie intymne kobiet

dodał Adam Piekarczyk, 24.01.2016

Serdecznie zapraszamy na szóste już spotkanie, będące częścią cyklu prelekcji na temat zdrowia intymnego kobiet, mającego na celu edukację prozdrowotną kobiet w województwie małopolskim.

Tym razem lekarze z grypy Scanmed, pracujący w Szpitalu Św. Rafała we współpracy z Polskim Towarzystwem Uroginekologicznym, zapraszają na prelekcję dotyczącą chorób tarczycy - niedoczynności, nadczynności, Hashimoto, Gravesa-Basedowa i nowotworów.

Specjalista z zakresu endokrynologii, położnictwa 1 oraz ginekologii – dr Józef Krzysiek – wyjaśni co zrobić, aby Twój poziom hormonów wrócił do normy.

Honorowy patronat nad cyklem, comiesięcznych spotkań - Zdrowie Intymne Kobiety, objął Marszałek Województwa Małopolskiego - Pan Marek Sowa.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 stycznia (wtorek) o godzinie 18 w Centrum Medycznym Scanmed, przy ulicy Armii Krajowej 5 w Krakowie (-1 piętro).
Prosimy o potwierdzenie obecności pod adresem email: zdrowie.kobiety@scanmed.pl lub telefonicznie – 500 114 401.

W przyjaznej, kameralnej atmosferze przy bufecie z ciastkami, Panie będą mogły porozmawiać z lekarzem, który jest autorytetem w dziedzinie endokrynologii i ginekologii.

Ostatnio zmodyfikowane przez: Adam Piekarczyk, 24.01.2016