Uniwersytet Dzieci poszukuje wolontariuszy

dodał Adam Piekarczyk, 03.11.2015

Już dziś zacznij przygodę z wolontariatem, zmieniaj z nami edukację!Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda DNA albo dlaczego bakterie świecą? Masz w sobie ciekawość i zachwyt światem? Lubisz się rozwijać, jesteś odpowiedzialny i chcesz zdobyć kompetencje, które przydadzą Ci się w życiu zawodowym? Wiesz, że ważne jest nie tylko zdobywanie wiedzy, ale też krytyczne myślenie i praca zespołowa?Jeśli chcesz rozwinąć swoje kompetencje i pomagać innym, to znaczy, że wolontariat w Fundacji Uniwersytet Dzieci jest dla Ciebie!

Co robi wolontariusz?

• poznaje świat razem z dziećmi
  • wspiera organizacyjnie warsztaty i wykłady prowadzone przez naukowców
  • animuje aktywność dzieci
  • opiekuje się dziećmi (6-14 lat) i dba o ich bezpieczeństwoCo oferujemy?
  • udział w różnych szkoleniach
  • możliwość poznawania wielu inspirujących osób: naukowców, ekspertów, innych wolontariuszy
  • udział w tworzeniu dużego i nowoczesnego przedsięwzięcia edukacyjnego
  • możliwość dostosowania wolontariatu do codziennych zajęć - zajęcia odbywają się w sobotnie przedpołudnia
  • umowę wolontaryjną i certyfikat lub zaświadczenie po zakończeniu współpracy

Jedno jest pewne: bez wolontariuszy nie byłoby możliwe zrealizowanie wszystkich zajęć!

Zapraszamy do współpracy ludzi, którzy chcą zmieniać edukację, wspierać najmłodszych adeptów nauki, rozwijać siebie i poznać mnóstwo nowych osób!

Dołącz do nas!

wolontariat_krakow@ud.edu.pl

Nie zwlekaj! Przygodę rozpocznij już dziś!

Ostatnio zmodyfikowane przez: Adam Piekarczyk, 03.11.2015