Własny biznes: marzenia i realia

dodał Adam Piekarczyk, 03.11.2015

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na wyjątkową prelekcję.

Własny biznes: marzenia i realia

Prowadzenie: Pernille Plantener - coach i trener z Danii

Jest wiele spraw, które trzeba wziąć pod uwagę, kiedy zakłada się własny biznes: co jest Twoim produktem, kto jest Twoim klientem, skąd wziąć środki na start, jak Twoja firma będzie funkcjonować?

Własna działalność to nie jest łatwy sposób na zarabianie pieniędzy. Nawet za najbardziej wyjątkowym pomysłem stoją niezliczone godziny pracy, formalności, które trzeba dopełnić, procedury, które trzeba przejść, a przy tym wszystkim ogromna presja, żeby zapewnić byt sobie i rodzinie. Dlatego ważne jest zadać sobie pytanie: jak wytrwać przy swoim marzeniu, konfrontując się z przytłaczającymi niekiedy realiami?

Podczas prezentacji Pernille Plantener podpowie, w jaki sposób możemy wcielić w życie swój biznes marzeń, biorąc pod uwagę odpowiedzialność związaną z samozatrudnieniem.
W trakcie trzech lat prowadzenia własnej działalności Pernille doświadczała zarówno niezwykłej satysfakcji z powodu tego, że udało jej się wcielić marzenia w życie, jak i niesamowitego stresu i przytłoczenia, kiedy zderzała się z twardymi realiami. Jej doświadczenia obejmują zarówno rezygnację z klienta przynoszącego 40 tysięcy funtów rocznie dochodu bez posiadania innych źródeł zarobku, jak i ciche marzenia o swojej przyszłości kilka lat wcześniej.

Pernille Plantener pochodzi z Danii. Jest certyfikowaną trenerką metody Nonviolent Communication i akredytowanym coachem. Prowadzi firmę BusinessByHeart, w ramach której oferuje coaching indywidualny i dla firm. Wcześniej specjalizowała się w rolnictwie ekologicznym i biznesie. Posiada szerokie doświadczenie w sferze rozwoju osobistego. Ceni alternatywne podejścia do życia. Miłośniczka jogi i medytacji. W życiu prywatnym mama dwójki dzieci.

Spotkanie odbędzie się 9 listopada (poniedziałek)

Godz. 18.00 - 20.00

Miejsce: Pauza in Garden ul. Rajska 12, Kraków

Wstęp bezpłatny – rejestracja swojego udziału na stronie: http://wlasnybiznesaipuj.evenea.pl/.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajdziecie na stronie:

https://www.facebook.com/events/1038269469528758/

 

Ostatnio zmodyfikowane przez: Adam Piekarczyk, 03.11.2015