Akcja profilaktyczna "Zdrowie kobiety"

dodała Aleksandra Psonka, 17.03.2015

Scanmed Multimedis S.A. przygotowała akcję profilaktyczną "Zdrowie kobiety" zarówno dla studentów jak i pracowników Uniwersytetu.

O tym, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, wie każda kobieta. Ale czy na pewno dokładamy wszelkich starań, aby wykonywać badania regularnie? Poprzez regularną kontrolę własnego ciała można skutecznie uchronić się przed wieloma niebezpiecznymi dla zdrowia i życia kobiet chorobami, które rozwijają się skrycie, nie dając początkowo żadnych objawów. W przypadku kobiet istotne znaczenie odgrywają badania profilaktyczne dotyczące najczęściej występujących nowotworów złośliwych wśród kobiet – raka szyjki macicy i raka piersi. Nie czekaj, aż będzie za późno. Wykonaj badania profilaktyczne.

W ramach akcji profilaktycznej Scanmed oferuje:

• bezpłatne badanie cytologiczne,
  • bezpłatne badanie USG piersi.

Akcja odbędzie się w Centrum Medycznym Scanmed Multimedis w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 5 w dniach:

• 20 marca 2015 r. – badanie cytologiczne,
  • 19, 20, 26, 27 marca 2015 r. – badanie USG piersi.

Badanie cytologiczne najlepiej wykonać pomiędzy 10. a 20. dniem cyklu.

Telefoniczna rejestracja oraz informacja: 12 629 88 00.