Akcja profilaktyczna "Zadbaj o swoje serce"

dodała Aleksandra Psonka, 20.02.2015

Scanmed Multimedis S.A. przygotowała akcję profilaktyczną "Zadbaj o swoje serce" zarówno dla studentów jak i pracowników Uniwersytetu.

Choroby układu krążenia coraz częściej dotykają młodych ludzi i są najczęstszą przyczyną zgonów w Unii Europejskiej. Systematyczne badania pozwalają na wczesne wykrycie nieprawidłowości i zastosowanie odpowiedniego działania profilaktycznego lub leczenia. Jeśli chcesz długo cieszyć się zdrowiem, w pierwszej kolejności zadbaj o serce.

W ramach akcji profilaktycznej Scanmed oferuje:

• bezpłatną konsultację internistyczną,
  • bezpłatne badanie EKG,
  • bezpłatne badanie lipidogramu.

Akcja odbędzie się w dniach 24 i 25 lutego 2015 r. w Centrum Medycznym Scanmed Multimedis w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 5.

Przynajmniej jeden dzień przed terminem wizyty Pacjent powinien wykonać badanie lipidogramu. Badanie wykonywane jest na czczo w punkcie pobrań.
Ok. 30 minut przed konsultacją lekarską wykonywane jest badanie EKG.

Telefoniczna rejestracja oraz informacja: 12 629 88 00.