Studencki Tydzień Sztuki 2017

dodał Adam Piekarczyk, 12.03.2017

Darmowy wstęp do większości krakowskich muzeów. Różnorakie warsztaty i lekcje muzealne, seanse filmowe, spotkania z artystami oraz przedstawicielami instytucji z zakresu kultury i sztuki, niezliczona ilość wydarzeń towarzyszących. To i jeszcze więcej podczas kolejnej już odsłony wydarzenia goszczącego w kalendarzach studenckich od 4 lat. Mowa oczywiście o Studenckim Tygodniu Sztuki 2017!

To wyjątkowa okazja na zgłębianie tajników kultury i sztuki oraz nadrabianie zaległości w tej dziedzinie przez okrągły tydzień całkowicie za darmo! Z dniem 21 marca wkraczamy w zupełnie inną rzeczywistość i wraz z pierwszym tchnieniem wiosny odkrywamy programy przygotowane przez współpracujące z nami instytucje.

W ofercie kulturalnej znajdziecie między innymi darmowy wstęp do takich miejsc, jak Muzeum Collegium Maius, Fabrykę Emalia Oskara Schindlera, Muzeum Narodowe w Krakowie czy Ośrodek Dokumentacji Twórczości Tadeusza Kantora CRICOTEKA w Krakowie.

Pamiętajcie również, że możliwość wzięcia udziału w zajęciach warsztatowych wiąże się z koniecznością rejestracji, gdyż ilość miejsc na nie jest ograniczona. Wszystkie potrzebne informacje są dostępne na fanpageu Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w wydarzeniu STS 2017… a więc legitymacje studenckie w dłoń i do zobaczenia podczas kolejnej odsłony STS!

Link do rejestracji będzie dostępny wkrótce.

Link do wydarzenia na facebooku

Program Studenckiego Tygodnia Sztuki

21.03

10.00 Podziemia Rynku (rejestracja)